Lot motoparalotnią

Planujesz urlop lub weekend w okolicy Żywca? Lubisz aktywnie spędzać czas? Jeśli Twoje odpowiedzi na te pytania brzmią tak, to być może zainteresuje Cię lot motoparalotnią z Góry Żar. Dojedziesz tam także z Bielska-Białej i to w niecałe 45 minut. Jako doświadczeni specjaliści oferujemy Ci podniebną eskapadę w towarzystwie instruktora. Będzie on czuwał nad Twoim bezpieczeństwem oraz kontrolował skrzydło i napęd. Natomiast Ty zyskasz unikalną możliwość podziwiania pięknych widoków z powietrza.

Zauważ, że z przelotów motoparalotnią w tandemie mogą korzystać:

  • rodziny z dziećmi,
  • seniorzy,
  • osoby niepełnosprawne.

Nasze usługi proponujemy także firmom, które chcą zorganizować spotkanie integracyjne. Z pewnością Twoi pracownicy będą zachwyceni perspektywą lotu trajką z napędem. Gwarantujemy moc wrażeń, adrenalinę i olbrzymią dawkę dobrego humoru.

Zainteresowała Cię taka forma wypoczynku? A może chcesz zrobić komuś urodzinowy prezent i podarować voucher na przelot? Zadzwoń i zarezerwuj termin jeszcze dziś!

Lot widokowy motoparalotnią po okolicy Góry Żar, czy Góry Skrzyczne- Szczyrk, to idealny prezent, zapewniający niesamowite wrażenia dla osób od których nie jest wymagany żaden wysiłek ze strony pasażera. Siedząc na specjalnym wózku możesz jedynie podziwiać piękno okolic Żywca i Bielska- Białej w woj. śląskim. Motoparalotnia to paralotnia z napędem silnikowym i wózkiem. Zarówno start, jak i lądowanie jest w pełni komfortowe i bezstresowe. Kupując bilet na lot będzie to idealną opcją dla starszych pasażerów, dzieci, czy osób niepełnosprawnych dla których latanie było zawsze marzeniem. W czasie lotu dzięki interkom, pasażer pozostaje w stałej łączności głosowej z siedzącym za nim pilotem. Gwarantowany czas lotu to 20 min. z możliwością jego przedłużenia.

Kup teraz:

przejdź do sklepu

lot motoparalotniąlot motoparalotniąlot motoparalotniąlot motoparalotnią

Szkoła paralotniowa "Albatros" Wojciech Owczarz

Adres do korespondencji:

ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
napisz do nas maila biuro@paralotnie-albatros.pl

telefon +48 / 793 444 372
NIP: 9372654352

Siedziba szkoły: Silveretta
ul. Górska 32,
34-312 Międzybrodzie Żywieckie
woj. śląskie
telefon +48 / 792 648 066

Biuro na szczycie Góry Żar
Organizacja lotów tandemowych, zapisy, informacje, szkolenia
telefon +48 / 792 648 066

Zakup biletów na loty tandemowe (pasażerskie) pod nr. tel:

telefon +48 / 793 444 372

Rezerwacja terminów, oraz realizacja lotów tandemowych (pasażerskich) pod nr. tel:

telefon +48 / 792 648 066

Informacje na temat kursów, wyjazdów szkoleniowych, oraz egzaminów pod nr. tel:

telefon +48 / 793 444 372

Znajdź nas na facebooku

ikona facebooka

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl