O nas

Instruktor klasy I Wojciech Owczarz

Wojciech OwczarzZałożyciel szkoły Albatros. Pionier polskiego paralotniarstwa. Instruktor paralotniowy I klasy. POSIADANE UPRAWNIENIA - instruktor PP (pilot paralotni) instruktor PPG (napędy) instruktor PPGG (napędy z podwoziem-trajki) instruktor CP (tandem pilot) TMPG (mechanik paralotniowy)


Robert Hurko

Robert HurkoOrganizator lotów tandemowych. Wychowanek AWF w Katowicach. Doświadczony pilot posiadający licencję PP, PG, CP oraz kartę IPPI 5. Latał w większości krajów w Europie, Szwecji i Nepalu.


Piotr Druzgała

Piotr DruzgałaPilot i pomocnik szkoleniowy. Swoją przygodę z paralotniarstwem zaczął już w 1995 roku. Każdy wolny czas poświęca lataniu nie tylko na paralotni, ale również szybowcem. Hobbistycznie zajmuje budowaniem modeli latających.


Marcin Fujak

Marcin FujakPomocnik instruktora i pilot tandemowy. Licencję pilota PP uzyskał w roku 1999. Pierwszy lot z pasażerem odbył 10 lat później. W zimie poza sezonem paralotniowym pracuje jako instruktor narciarstwa zjazdowego. Jego zainteresowania jak można łatwo się domyśleć to lotnictwo (głównie paralotniarstwo), sporty zimowe (narciarstwo, snowboard).


Krzystof Caputa

Krzystof CaputaPilot który kilkukrotnie stawał na podium w klasie sport polskiej ligi paralotniowej, mistrzostw polski oraz polskich zawodów przelotowych xcc. Swoje pierwsze loty na paralotni wykonanał już w 1988 roku. Obecnie pilot tandemowy w szkole paralotniowej Albatros.


Maciej Ziętara

Maciej ZiętaraPilot Tandemowy z uprawnieniami PP i CP. Na koncie ponad 1700 lotów z pasażerami, w tym również z osobami niepełnosprawnymi fizycznie. Doświadczenie tandemowe zdobywał latając komercyjnie w Himalajach i Alpach.


Marcin Iwański

Marcin IwańskiPilot Tandemowy z uprawnieniami PP, CP, PPG, PPGG. Pilot startujący w zawodach posiadający licencję sportową FAI


paralotniaparalotniaparalotniaparalotniaparalotniaparalotnia

Szkoła paralotniowa "Albatros" Wojciech Owczarz

Adres do korespondencji:

ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
napisz do nas maila biuro@paralotnie-albatros.pl

telefon +48 / 793 444 372
NIP: 9372654352

Siedziba szkoły: Silveretta
ul. Górska 32,
34-312 Międzybrodzie Żywieckie
woj. śląskie
telefon +48 / 792 648 066

Biuro na szczycie Góry Żar
Organizacja lotów tandemowych, zapisy, informacje, szkolenia
telefon +48 / 792 648 066

Zakup biletów na loty tandemowe (pasażerskie) pod nr. tel:

telefon +48 / 793 444 372

Rezerwacja terminów, oraz realizacja lotów tandemowych (pasażerskich) pod nr. tel:

telefon +48 / 792 648 066

Informacje na temat kursów, wyjazdów szkoleniowych, oraz egzaminów pod nr. tel:

telefon +48 / 793 444 372

Znajdź nas na facebooku

ikona facebooka

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl