Loty paralotnią w tandemie

Jeśli lubisz sport i adrenalinę, to z pewnością spodoba Ci się ekscytujący lot paralotnią. Zorganizujemy go na Górze Żar dla Ciebie i Twoich znajomych. To doskonała okazja, by ciekawie spędzić wolny czas i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Proponowane przez nas loty w tandemie odbywają się w towarzystwie instruktora. To on będzie kontrolował skrzydło i dbał o bezpieczeństwo w czasie powietrznej eskapady. Tobie pozostanie cieszyć się widokami zapierającymi dech w piersi.

Lot w tandemie – dla kogo?

Tę ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego, ale nie chcą od razu realizować całego kursu w naszej szkole. Lot paralotnią w tandemie (z instruktorem) to świetna propozycja również dla wszystkich tych osób, które nie czują się jeszcze pewnie w powietrzu, nawet po odbyciu kursu, i nie chcą latać samodzielnie. Polecamy tę opcję także wszystkim, którzy już kiedyś latali, ale mieli w tym dłuższą przerwę!

Wiemy także, że wiele osób dużo lepiej bawi się wtedy, gdy leci z kimś. Jeśli i Ty do nich należysz, to w takim razie jest to idealna oferta dla Ciebie!

Wspaniała przygoda w pięknym miejscu

Tandemowy lot paralotnią z instruktorem to doskonały sposób na to, żeby przeżyć przygodę i nacieszyć oczy wyjątkowym krajobrazem. Nasza szkoła paralotniowa organizuje przeloty w tandemie, wraz z instruktorem, w Beskidzie Małym, w okolicach góry Żar.

Jest to malowniczy i niewysoki szczyt (761 m), którego zachodnie stoki opadają do Jeziora Międzybrodzkiego. Z kolei po jego południowo-wschodniej stronie znajduje się potok Isepnica, zaś na północy Mała Puszcza. U podnóża góry Żar panują doskonałe warunki do latania. Stok ma optymalne nachylenie, a widoki są piękne. Warto więc spróbować tego chociaż raz! A jeśli latanie w tandemie Ci się spodoba, zapraszamy na cały kurs!

Lot w tandemie w szkole Albatros

Dlaczego warto wybrać lot na paralotni w Szczyrku w naszej szkole? Przede wszystkim dlatego, że mamy wieloletnie doświadczenie w lataniu. Nasz zespół tworzą instruktorzy, którzy są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie, mają wymagane certyfikaty i wylatali już ogromną ilość godzin. Są przygotowani na najróżniejsze sytuacje i zadbają, aby każdy dobrze się bawił, a przelot paralotnią w tandemie był niezapomnianą przygodą!

Co więcej, nasi instruktorzy są to po prostu świetni ludzie, z którymi dobrze się rozmawia i przebywa. W ich towarzystwie będziesz czuć się niezwykle komfortowo, co jest szczególnie ważne zarówno w powietrzu, jak i na ziemi!

Lot parolotnią – cena

Atrakcja, którą Ci proponujemy, trwa około 30 minut i jest poprzedzona krótkim szkoleniem. Cena usługi obejmuje wypożyczenie kasku i innych elementów obowiązkowego wyposażenia. Pamiętaj, by zabrać ze sobą odzież dopasowaną do warunków atmosferycznych. W chłodny dzień przyda się ciepła i lekka kurtka, a w słoneczny ciemne okulary z filtrem UV.

Proponujemy Ci dodatkowe opcje związane z lataniem na paralotni w niskiej cenie. Są to akrobacje w tandemie i pilotowanie skrzydłem. Góra Żar to wymarzone miejsce na weekend!

Zasmakuj wyjątkowego uczucia w trakcie lotu paralotnią w tandemie. Tym bardziej wyjątkowego, że odbywa się w wyjątkowym miejscu. Wspaniałe widoki, jakie roztaczają sie wokół Góry Żar zapamiętasz na długi czas. Lot paralotnią to pełna wrażeń przygoda dla tych, którzy lubią czerpać z życia to, co najlepsze.

 • Swobodny lot paralotnią w tandemie z profesjonalnym pilotem tandemowym na Górze Żar
 • Czas lotu uzależniony jest od warunków pogodowych i może trwać od kilku do 30 minut.
 • Przygotowanie pasażera, krótkie przeszkolenie, omówienie planu lotu
 • Uczestnik wraz z pilotem tandemowym startują z góry Żar. Następnie odbywa się swobodny lot nad okolicą. Różnica wysokości miedzy startem a miejscem lądowania wynosi 300 m
 • Lot odbywa się nad malowniczą okolicą Międzybrodzia Żywieckiego, jeziora Międzybrodzkiego i góry Żar

Wybierz opcję lotu tandemowego (pasażerskiego) z góry żar w Międzybrodziu Żywieckim (761 m n.p.m.) - poza promocją walentynkową:

 • lot tandemowy (zapoznawczy) – 300 zł
 • lot tandemowy (zapoznawczy) z elemenatmi akrobacji – 350 zł
 • lot pasażerski (zapoznawczy cross country) – 350 zł

Góra Skrzyczne w Szczyrku (1257 m n.p.m.) – dopłata 50 zł do każdej opcji

 • samodzielny pilotaż 20zł.
 • lot z nagrywaniem filmu i zdęciami- 30zł.
 • obróbka filmu i montaż- 50zł.

   Z lotów tandemowych mogą skorzystać weekendowi turyści jak i osoby które chcą zapisać się na kurs podstawowy, ale wcześnie wolą sprawdzić czy latanie tak na prawdę jest dla nich i czy tak właśnie sobie to wyobrażali. A może chciałbyś komuś podarować lot w prezencie? Zapraszamy do wykupienia vouchera imiennego ważnego przez cały sezon. Telefon: tel.+48/792 648 066

Kup teraz:

przejdź do sklepu

paralotnie loty tandemoweparalotnie loty tandemoweparalotnie loty tandemoweparalotnie loty tandemowe

Szkoła paralotniowa "Albatros" Wojciech Owczarz

Adres do korespondencji:

ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
napisz do nas maila biuro@paralotnie-albatros.pl

telefon +48 / 793 444 372
NIP: 9372654352

Siedziba szkoły: Silveretta
ul. Górska 32,
34-312 Międzybrodzie Żywieckie
woj. śląskie
telefon +48 / 792 648 066

Biuro na szczycie Góry Żar
Organizacja lotów tandemowych, zapisy, informacje, szkolenia
telefon +48 / 792 648 066

Zakup biletów na loty tandemowe (pasażerskie) pod nr. tel:

telefon +48 / 793 444 372

Rezerwacja terminów, oraz realizacja lotów tandemowych (pasażerskich) pod nr. tel:

telefon +48 / 792 648 066

Informacje na temat kursów, wyjazdów szkoleniowych, oraz egzaminów pod nr. tel:

telefon +48 / 793 444 372

Znajdź nas na facebooku

ikona facebooka

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl